Perie pentru uscător de păr Uscător de păr 3 în 1 Perie cu aer Pieptene pentru stilizare Uscător de păr electric cu suflare Uscător de păr automat Tijă de ondulare
Culoare








Descriere
Recenzii 318
Coletul a ajuns într-o stare nu chiar bună din cauza transportării probabil, cutia deformată in totalitate. Recomand o ambalare mai bună pentru alții. Uscătorul funcționează , urmează testat in timp..
Lucrează super recomand
Funcționează perfect. Are peri de plastic. După utilizare: După aproximativ zece utilizări, alimentarea nu mai funcționează. Cablul face un contact pasager în timp ce se rotește și aparatul nu poate fi demontat pentru a strânge contactele..
Functioneaza foarte bine. Are 3 optiuni: viteza mica la cald, viteza medie la rece, viteza mare foarte cald. Singurul dezavantaj este că nu are un accesoriu mai mic de perie rotundă: doar o perie rotundă mare, un comp și o perie plată.
Uscătorul are trei niveluri de reglare a aerului. Îmi place că setul include perii împreună cu uscătorul. Livrarea a venit rapid. Recomand vanzatorul.
Cel mai bun uscător de păr pe care l-am avut vreodată. Este ieftin, îmi usucă părul rapid, fără zbârcituri, nu trebuie să-mi secționez părul 🫶🏻
Nu mi-am dat seama până nu am încercat. Nu la fel de bun pe cât îl prezintă ei. Piesele nu se potrivesc bine. nu o recomand
Foarte dificil de folosit și durează o eternitate să-mi usuce părul care este mediu.
Ea este bună deja încercând să-și facă treaba
este atât de bun pentru auzul meu 🥰
Totul asa cum s-a comandat. Mulțumiri
Nu foarte practic
Într-adevăr mare !
Super
Bun
👍
Super perie pentru uscător de păr! ✨ Aveți diferite articole pe care le puteți pune pe uscător de păr. La îndemână pentru orice ocazie și gata în 5 minute. Nu prea fierbinte și tocmai potrivită și o culoare foarte frumoasă 💗 #fericitul de mine; fericita de mine
Se simte un miros de plastic ieftin. Funcționează când este conectat la priză. Nu există niveluri de comutare pe comutator. Nu simțea miros când este încălzit.
Una peste alta, am încercat, va trebui să învăț să-l folosesc corect. Firul este lung. Imi place
Uscătorul de păr este frumos, dar periile sunt foarte mari. Produs pentru păr, nu știu încă, l-am făcut o dată.
Super, acum trebuie să ne adaptăm. Da totul este bine
Este foarte greu sa scot duzele, nu am suficienta forta
lucrări! pieptenii sunt mari, dar nimic!
Perie de uscat părul foarte bună, mulțumesc
Mi-a placut totul, il recomand
Pentru pret si calitate
Functioneaza perfect
Fanul este minunat.
Mulțumesc
Mulțumesc





























