Jachetă de toamnă de iarnă pentru femei, îngroșată, de pluș, asortată cu culorile, gulerul stand, închidere cu fermoar, mânecă lungă, ocazional, cardigan, cald, buzunare pentru reținerea căldurii.









Caracteristici
Descriere
Recenzii 276
Bluza este drăguța și plăcută la purtat ,dar mânecile sunt scurte ,aproape 3/4 și nu este ok. Păcat pt bluză. Oricum mulțumesc!
Dacă mărimea este mică, ar trebui să fie M, nu L, cu excepția cazului în care sunt subdimensionată
Jacheta se potrivește perfect, mânecile sunt scurte dar poate fi purtată de un bărbat
Foarte frumos și foarte moale după cum îmi place Mulțumesc vânzătorului
Materialul este superb, imi place
Este foarte cald și se simte foarte bine
sunt foarte incantat
Se potrivește cu mărimea 52. Volum piept 106 cm Cald Dar culoarea în realitate nu este deloc aceeași ca în fotografie, este verde (verde deschis) nu am putut afișa aceeași culoare.
E bine la umeri, dar nu se potrivește în talie și mai jos. De ce coase așa? Măsurătorile par să corespundă, dar celor cu o siluetă în formă de pară nu se potrivește deloc.
Seamănă mai mult cu o jachetă în toamna sau primăvara caldă, nimic mai mult. Marimea nu se potrivea cu 50, puteai comanda 2xl. I-a dat-o unui prieten.
Drăguț, plăcut de purtat, dar cusutul lasă loc de îmbunătățire. Firele ies în afară în unele locuri, cusăturile nu sunt drepte
Dimensiunea mică are nevoie de două mărimi mai mari, dar este una atât de bună, este păcat că oricum nu s-a potrivit.
Jacheta este pur și simplu urâtă, de proastă calitate, arată prost, nu ca în fotografie
Nu poți coase așa, cu atât mai puțin să-l trimiți în străinătate. Păcat, nu poți purta asta
Produs teribil, totul este strâmb, culoarea nu este aceeași, nu este frumoasă, calitatea este zero
MARIA MEA 58, AM COMANDAT 4XL DAR AR TREBUI SA AM 5XL PENTRU CA ESTE MIC.
Jacheta este pur și simplu excelentă, pur și simplu nu mă pot opri să mă uit la ea, mulțumesc.
Călduț, moale, dar mic, i-am dat fiicei mele, are mărimea 46. E păcat!
Fermoarul este cusut doar urat...arata frumos in poza...
Frumoasă jachetă, dar marginile trebuie făcute mai bine cumva
Multumesc. Dar produsul nu este același ca în imagine, nu mi-a plăcut.
Nu știu încă cum se va purta, par sintetic
Cald, de înaltă calitate, perfect pentru toamnă, mulțumesc.
Merge mic și grozav, nu se potrivește cu tabelul de mărimi
Nimic, se pare că cusăturile de pe lacăt au mers prost.
Haina este cam mare cu o jacheta calduroasa.
Mi-am cumpărat un hanorac de damă, este unul bun
Cusut strâmb în cel mai vizibil loc de groază!
Mâneci foarte largi și scurte
Nu am primit așa ceva de mult timp
Sunt doar în al șaptelea cer de la jachetă
Dimensiune greșită, foarte mică
Deloc ceea ce mă așteptam.
Jachetă caldă bună
Aceasta nu este o jachetă, ci un pulover
Leninskaya și cald
Frumos dar nu suficient
Mânecile sunt scurte
Totul e bine
Cald!
Foarte frumos
Misto
Super 👌



























