1 Pereche Branțuri Bărbați Branțuri Moi Casual Branțuri Confortabile și Respirabile
Culoare
Mărime








Descriere
Recenzii
Sunt foarte comode
Stare foarte excelentă și foarte confortabil
Foarte bune insertii, o recomand.
Foarte confortabil
Niciun job bun
Un tester.
O.K.
👍
.
👍
👌
👍
👍
S-au potrivit perfect. Piciorul se simte foarte confortabil. Am recomandat tuturor cunoscuților mei să achiziționeze. Mulțumesc foarte mult!
Articolul este procesat foarte mult timp. Chiar două săptămâni!!! Până când articolul a părăsit depozitul! Despre transport deja tac
Foarte subțiri, nu sunt ca în descrierea produsului, credeam că vor fi mai groase și mai moi. La mărime, am luat 40
Am comandat culoarea violet, a venit albastru pal, nici măcar ca pe cămașă de noapte nu vreau să-l port
Mărimea este exactă, sunt confortabili și moi, dintre dezavantaje - sunt foarte subțiri, nu vor ține mult.
Fals groaznic!!! Nu sunt ca în fotografie. Sunt complet plate, cu o grosime de 1 mm.
Dure, subțiri, plate și fără amortizare . După descriere, subțiri, plate
Foarte proaste, fără formă, ca o foaie de hârtie, nu le cumpărați!!!!! De aruncat
Mărimea 41-42 pentru mărimea 39, pentru un picior de 25 cm, călcâiul este ușor curbat.
Este mic cu 1-2 mărimi. Moale - piciorul se simte confortabil, dar sunt foarte călduroși.
Mannequinul de cap a venit complet mototolit. Nu rămâne decât să-l arunc.
Mărimea s-a potrivit. Picioarele se simt confortabil la mers. Mulțumesc mult!
În general, lucruri de unică folosință..subțiri și nu corespund mărimii!
Mărimea este perfectă, foarte confortabili. Piciorul se odihnește.
Este mic cu 1-2 mărimi. Moi, dar foarte călduroși.
Port cu plăcere. Mulțumesc. Recomand produsul.
Arată frumos, îngrijit, încă nu le-am folosit
Am primit comanda, mulțumesc. Încă nu am folosit-o.
Foarte moi, dar încă nu i-am încercat la purtare
Bine ambalat, calitatea este bună. Mulțumesc.
Mărimi mici 45-46 ca 42-43. Calitate bună
Am primit comanda, mulțumesc. Încă nu am folosit-o
Confortabili, moi, corespund mărimii.
Potrivit perfect pentru pantofi sport. Mulțumesc.
Am luat pentru adidași..., ușori, nu pentru copii...
diferit de imagine Nu de bună calitate
Foarte subțiri. Credeam că vor fi mai groase.
De ce o fotografie. Eu deja îl port și îmi este comod.
PLUTA .. NU MI-A PLĂCUT PREA MULT..
Credeam că vor fi mai groși, dar așa e bine.
Am luat pentru fiul meu, încă nu am testat
Mic, nu corespunde mărimii
Normale, nu ortopedice
Mulțumesc, nu l-am folosit încă.
Subțiri, nu își mențin forma
Mulțumesc. Foarte satisfacut.
Marime universala
Nu se potrivește cu descrierea
Nu se potrivește cu descrierea
Mărimea s-a potrivit. Confortabili.
Mărimea 35. Abia-abia
Nu l-am folosit încă.
Super multumesc mult.
Mulțumesc foarte mult!
Mărimea inferioară a 2 mărimi
Totul este grozav, recomand
Foarte moi și confortabile.
Confortabil, totul excelent.
Totul a mers perfect!
Mărimea 39 corespunde mărimii 37
foarte subțiri- cauciuc.
Picioarele se simt confortabil, mulțumesc
Mai subțire decât mi-aș fi dorit
Picioarele se simt confortabil, bine
Cele bune. Vă recomand.
Nu am folosit încă
Totul se potrivește de minune
Mulțumesc, am primit
Excelent, recomand
Super, am mai comandat
Mulțumesc, primit
Bun. Mulțumiri.
Foarte subtire.
Excelent mulțumesc 👍
se astepta la mai mult
Nu am încercat încă
A ajuns multumesc
Nu am încercat încă
Nu am încercat încă
Produs excelent.
Recomand clasa
Toate ca in poza
Foarte bun!
Foarte subtire
Normal.
Foarte subtire
Foarte subtire
Foarte subtire
Vă recomand.
Totul e bine
De ce ai nevoie
De ce ai nevoie
Normal 👍
Totul e bine
























